bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

VI Marecki Jarmark Bożonarodzeniowy

11 grudnia 2021, godz. 14:00
Skwer Żołnierzy Wyklętych

Zapraszamy na jarmark przy ciuchci! Zapewniamy świąteczną atmosferę i doskonałą zabawę!

Zapraszamy na VI edycję Mareckiego Jarmarku Świątecznego. W tym roku wracamy na skwer przy ciuchci. Wspólnie będziemy mogli miło spędzić czas już 11 i 12 grudnia. Marecki jarmark wpisuje się doskonale w europejską tradycję organizowania tego typu imprez. Cieszymy się, że po rocznej przerwie znów będziemy Was gościć.

Jeżeli jeszcze nie zrobiliście bożonarodzeniowych zakupów zapraszamy! W domkach wystawowych znajdziecie ciekawe prezenty, wyroby rękodzielnicze, ozdoby choinkowe i łakocie. Dzieci i rodziców zapraszamy na warsztaty do fabryki prezentów. W gorącej atmosferze będzie można pod okiem animatorów przygotować zimową herbatę, oryginalne ozdoby choinkowe, kartki bożonarodzeniowe i oczywiście własnoręcznie robione pierniki świąteczne.

Najmłodszych zapraszamy na spotkanie ze świętym Mikołajem, a wszystkich na gorącą i  aromatyczną herbatę. Na stoisku Mareckiego Ośrodka Kultury będzie można zrobić sobie zdjęcie ze świątecznymi elementami. Z tych zdjęć powstanie wystawa Gwiazdkowy Portret Marek. Nie zabraknie też przebranych postaci na szczudłach. Tradycyjnie też pojawi się Kolejka Świętego Mikołaja. Dzieci zapraszamy na bezpłatny przejazd.

Kluczowym elementem naszych jarmarków jest scena, na której i w tym roku będziemy gościć wielu mareckich artystów. Szkoły i przedszkola zaprezentują m.in. jasełka, kolędy i pastorałki  oraz przedstawienie teatralne. Zaśpiewają dla nas mareccy samorządowcy, grupa dziecięca z MOK i seniorzy. Wodociąg Marecki zaprosi do Quizu Świątecznego z nagrodami a to jeszcze nie wszystkie atrakcje.

Zapraszamy w sobotę i niedzielę w godz. 14.00 – 18.00. Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi!

Do zobaczenia !

WPZ
#Miasto #Organizacje pozarządowe #Edukacja #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry