bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marki włącz się na wakacje!

21 sierpnia 2022, godz. 14:00
Park Wolontariuszy ul. Sportowa

Zapraszamy na wakacyjne weekendowe spotkania przy Sportowej! Co tydzień nowe warsztaty i atrakcje. Bądźcie z nami!

Zapraszamy na interaktywne spotkanie z muzyką, słowem i gestem. Warsztaty muzyczne z elementami metody Batti Strauss i wspólnego muzykowania. W trakcie zajęć dzieci wybiorą się w niezwykłą muzyczną podróż po świecie, poznają rytmy afrykańskich bębnów, dźwięk azteckiego kija deszczowego, kolumbijskich marakasów oraz dowiedzą się jaki dźwięk wydaje tonblok, pieszczotliwie zwany bulgotką. Oprócz tego zabawy z bańkami mydlanymi, tworzenie tuneli, łapanie baniek w ręce tak by nie pękały, zamykanie kwiatów w bańce, chmura baniek, Warsztaty zapoznające z grą terenową #kamyczki. Przedstawienie idei poszukiwania ozdobionych kamyków, wyszukiwania miejsc z których pochodzą, prezentacja na facebookowym funpagu grupy #kamyczki ostatnich znalezisk, Umieszczenie gotowych kamyków w różnych punktach Parku Wolontariuszy. Poszukiwanie kamyków ukrytych wcześniej przez animatorów,

Na maluchy będzie czekał kącik z zabawkami i kocykiem, klocki i zabawy z chustą. Na trochę starszych mieszkańców sprzęt sportowy - piłki, rakietki, hula hop, lina do przeciągania. Dla wszystkich spragnionych, kawa, herbata i lemoniada.

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprosi na " Łapiemy lato" - warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat z instruktorami. Zatrzymamy ulotne chwile jak motyle i będziemy się cieszyć kolorami! Zapraszamy na warsztaty Motyle - Witraże!

Zapraszamy !

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu warsztatów w zależności od okoliczności i pogody.

WPZ
#Miasto

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry