bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Noc bibliotek

1 października 2022, godz. 17:00
Filia biblioteki w Pustelniku (MCER)

Zapraszamy na warsztaty i spektakl

NOC BIBLIOTEK 2022 – 1 października (sobota) od godz.17:00 w filii biblioteki w Pustelniku (MCER).

Zapraszamy na Teatr cieni Ka, który przeniesie nas do Turcji, a dokładnie do kolorowego Stambułu.O 17:00 rozpoczną się warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat , podczas których wykonają one figurki (charakterystyczne dla tureckiego teatru) według własnego pomysłu. Jednocześnie poznamy legendy o postaniu teatru cieni Karagoz oraz sylwetki głównych bohaterów. 

Na warsztaty obowiązują zapisy pod nr tel. 22/781-11-44

19: 00 zapraszamy na mądry i niezwykle dowcipny spektakl „Magiczne drzewo”. Główny bohater dostaje nasiona, a wraz z nimi zadanie: Ma zazielenić miasto, aby jego mieszkańcom żyło się lepiej. Czy mu się to uda? Zobaczcie sami.

Przez cały wieczór zapewniamy słodki poczęstunek.

Zapraszamy całe rodziny 1 października do filii biblioteki w Pustelniku mieszczącej się przy Mareckim Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnym ul. Wspólna 40/42 w Markach. Do zobaczenia!

Teatr cieni Ka prezentuje sztukę tradycyjnego tureckiego teatru cieni, sztukę  wpisaną na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO. Akcja przedstawień Teatru Ka okraszona jest dużą ilością słownego humoru i przeplatana tradycyjną turecką muzyką, śpiewem i tańcem.

JBB
#Miasto #Kultura #Biblioteka Publiczna Miasta Marki

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry