bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Interaktywny Koncert Familijny Kalejdoskop Marzeń

4 marca 2023, godz. 12:00
MCER, ul. Wspólna 40-42

19 utworów śpiewanych na żywo!

Interaktywny koncert familijny Kalejdoskop Marzeń i Snów – aż 19 utworów śpiewanych na żywo!

Tak potężnej dawki muzyki w Teatrze Katarynka jeszcze nie było! Najpiękniejsze piosenki z bajek Walta Disney’a w wykonaniu utalentowanych wokalistów przeniosą nas do magicznego świata baśniowych bohaterów. Dzięki muzyce odbędziemy podróż do mroźnej krainy Anny i Elzy, zobaczymy zaczarowany świat Pocahontas i odwiedzimy podwodne królestwo Małej Syrenki. Przygody bajkowych bohaterów przypomną nam to, co w życiu najważniejsze. Odważna Vaiana wyruszy w niebezpieczną żeglarską podróż, aby ocalić swoją wyspę przed zagładą, młody Herkules zmierzy się ze spiskiem i nienawiścią we własnej rodzinie, waleczna Merida pragnąc wolności przeciwstawi się utartym od wieków zwyczajom, a Aladyn przekona się, że czasem od spełnienia marzeń dzieli nas bardzo niewiele. Te i wiele innych postaci z baśni Disney’a zabiorą swoich słuchaczy w niezapomnianą muzyczną podróż pełną bajkowych przebojów.

Ich idealnym dopełnieniem będą kolorowe stroje naszych śpiewających aktorów, choreografia do każdej piosenki, imponująca scenografia, gra świateł podkreślająca nastrój oraz efekty specjalne potęgujące emocje tego wyjątkowego muzycznego widowiska.

Publiczność zachęcana jest do wspólnej zabawy pod sceną. Podczas finałowej piosenki zapraszamy część publiczności na scenę, rozdajemy instrumenty muzyczne i tworzymy orkiestrę. Widzów podczas koncertu odwiedzi również gość specjalny – Król Lew.

Bilety dostępne w kasach MCER oraz na stronie Bilety24.

Paulina Rogowska
#MCER #Miasto #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry