bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

To Tylko Botox - spektakl komediowy

24 listopada 2023, godz. 17:00
MCER, ul. Wspólna 40-42

W końcu wszyscy wyznają sobie prawdę, a sztukę kończy happy end, bo... okazuje się, że organ Tima jednak działa!

To Tylko Botox - spektakl komediowy

Do prowadzonej przez Cristinę kliniki chirurgii plastycznej zgłasza się Wendy, atrakcyjna i flirtowna 54-latka z Londynu, na lifting twarzy. Towarzyszy jej córka, Amy. Zabieg ma odbyć się w tajemnicy przed mężem, Garym, który nieświadomy niczego odwiózł żonę i córkę na lotnisko, na tygodniowe wakacje. W klinice Wendy spotyka Tima, byłego chłopaka swojej córki, który niedawno z nią zerwał. Tim czeka na zabieg powiększenia penisa, mówiąc, że będzie miał operację plastyczną nosa.
Po udanym zabiegu pooperacyjne szwy i siniaki Wendy ukrywa pod słonecznymi okularmi. W klinice nieoczekiwanie zjawia się Gary, mąż Wendy i ojciec Amy. W tajemnicy przed żoną chce poddać się zabiegowi przeszczepu włosów. Amy na widok ojca panikuje przekonując matkę, by przyznała się do wszystkiego. Bezskutecznie. Tymczasem Gary spotyka Wendy na korytarzu i nie rozpoznaje jej. Wendy przedstawia się jako Pippa. Mówi, że jest Francuzką. Gary ulega wdziękom „nieznajomej“ i zaczyna flirtować, a gdy poznają się lepiej, zwierza się jej ze swoich problemów małżeńskich. W klinice zjawia się nieoczekiwanie Billy, brat Gary’ego – którego Gary zawsze podejrzewał o romans z Wendy. Billy jest stałym klientem klinki.
Tymczasem operacja Tima kończy się  połowicznym sukcesem. Organ, chociaż przedłużony – nie działa! Wendy pożycza Timowi erotyczną powieść sądząc, że jej lektura pomoże rozwiązać problem. Zaczynają czytać razem, co przypadkiem słyszy Amy, posądzając Tima o uprawianie seksu z jej matką. Gdy do akcji wkroczą Gary, Billy, a po chwili Cristina i jej mąż Longadonga, na scenie zapanuje kompletny chaos, w wyniku którego niektórzy będą wymagać natychmiastowej pomocy dr. Longadongi i kilku dodatkowych szwów. W końcu wszyscy wyznają sobie prawdę, a sztukę kończy happy end, bo… okazuje się, że organ Tima jednak działa!

Obsada:
Cristina – Anna Gzyra-Augustynowicz / Olga Borys
Wendy – Anna Korcz/Magdalena Wójcik
Amy – Ewelina Kudeń- Nowosielska / Agnieszka Kaczorowska- Pela
Tim – Kacper Gaduła-Zawratyński
Longadonga – Marcin Rogacewicz / Robert Rozmus
Gary – Jacek Bończyk/Jacek Kopczyński
Billy/Bob – Wojciech Majchrzak / Tomasz Ciachorowski

Bilety godzina 17:00

Bilety godzina 20:00

Paulina Rogowska
#MCER

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry