bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Marki włącz się na wakacje" - ODWOŁANE!

5 sierpnia 2023, godz. 14:00
Park Wolontariuszy ul. Sportowa

Zapraszamy - włącz się do akcji!

Kochani, ze wzlędu na warunki atmosferyczne dzisiejsze zajęcia odwołujemy!

Ale nie martwcie się - przenosimy je na 12 sierpnia!!! 

W sobotę zapraszamy na wytwarzanie scrapbookingowych wakacyjnych kartek, własnoręczne wytłaczanie scrapków w specjalnej maszynce. Nauka adresowania kartek, przyklejanie znaczków.
Warsztaty profilaktyczne z wykorzystaniem narkogogli – próba poprowadzenia zdalnie sterowanego auta w okularach imitujących bycie pod wpływem środków odurzających. W niedzielę Biżuteria z recyklingu. Warsztaty edukacyjne o odzieży- rozmowa na temat recyklingu ubrań, przedstawienie możliwych sposobów postępowania z niepotrzebnymi ubraniami (ogłoszenia na grupach Uwaga śmieciarka jedzie, Współdzielnik warszawski, Caritas, przetworzenie). Warsztaty techniczne - pokazanie procesu tworzenia stylowej recyklingowej biżuterii. Zabawy ruchowe z wykorzystaniem cyrkowych rekwizytów.
Warsztaty profilaktyczne – rozmowa na temat punktów gdzie osoby uzależnione od alkoholu i narkotyków mogą uzyskać pomoc specjalistów. Rzuty do celu w alkogoglach.
Zabawy z bańkami mydlanymi, tworzenie tuneli, łapanie baniek w ręce tak by nie pękały, zamykanie kwiatów w bańce, chmura baniek.

Zamek dmuchany, kącik maluszka (bezpieczna przestrzeń z zabawkami dla najmłodszych dzieci). Strefa sportowa z akcesoriami do gier plenerowych (badminton, rzutki, bramki do piłki nożnej). Dla wszystkich spragnionych przez cały weekend kawa, herbata i lemoniada.

 

WPZ
#Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry