bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zakończenie akcji "Marki włącz się na wakacje

27 sierpnia 2023, godz. 14:00
Park Briggsów

Zapraszamy do Parku Briggsów na zakończenie wakacji i koncert Kubańczyka!

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca, ale zapraszamy Państwa do wspólnego Pożegnania Lata w Parku Briggsów. Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla dzieci, młodzieży i całych rodzin.

W przestrzeni parku znajdziecie Państwo szereg warsztatów. Biblioteka Publiczna Miasta Marki zaprosi na warsztaty wykonywania kolorowych i brokatowych tatuaży. Marecki Ośrodek Kultury zaprasza na animacje taneczne, które odbędą się pod sceną. Będziemy bawić się w blokach tematyczno-tanecznych:

  • interwencyjna nauka tańca: rock&roll;
  • taneczne ćwiczenia/ gimnastyka dla pań z komentarzem;
  • tańce świata na wesoło: twist, latino, country,
  • wyginaj śmiało ciało: wspólna formacja taneczna dla wszystkich chętnych

W przestrzeni parku odbędzie się także plener malarski "Letni pejzaż" -  w programie rysowanie pastelami na sztalugach pod kierunkiem artysty. W punkcie informacyjnym Mareckiego Ośrodka Kultury będą się Państwo mogli zapoznać z ofertą na sezon jesienny.

Miejski Klub Marcovia Marki zaprasza na otwarty trening piłkarski dla dzieci z roczników 2014 - 2017 oraz na stanowisko informacyjne.

Podczas rodzinnych warsztatów będziemy tworzyć lalki z wykorzystaniem drewnianych łyżek, kawałków materiałów, guzików i materiałów plastycznych.
Porozmiawiamy na temat przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu i narkotyków. Odbędą się warsztaty profilaktyczne – przejście po prostej linii w narkogoglach, próba starannego pokolorowania obrazka.
Będziemy tworzyć chmury baniek mydlanych - zabawa kto złapie więcej?  Konkurs rodzinny - przenoszenie baniek w dłoniach – konkurencja na odległość.
Tor przeszkód z wykorzystaniem tunelu animacyjnego, gąbek i piłek.

Kącik maluszka (bezpieczna przestrzeń z zabawkami dla najmłodszych dzieci). Strefa sportowa z akcesoriami do gier plenerowych (badminton, rzutki, bramki do piłki nożnej) oraz dla wszystkich spragnionych przez cały weekend kawa, herbata i lemoniada.

O godzinie 17.00 wręczymy nagrody wygranym w loterii "Rozlicz PIT dla Marek i odjedź Toyotą", o 18:00 koncert Lili, zaś o godz.19.00 zaprosimy na koncert Kubańczyka.

Bądźcie z nami!

WPZ
#Miasto #Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego #Biblioteka Publiczna Miasta Marki

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry