bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zakończenie Lata z Kubańczykiem

27 sierpnia 2023, godz. 19:00
Park Briggsów

Zapraszamy do Parku Miejskiego na koncert i warsztaty rodzinne

Już 27 sierpnia od 14:00 w parku miejskim celebrować będziemy zakończenie wakacji. Nie zabraknie warsztatów i atrakcji dla dużych i małych. Od 18:00 zapraszamy na koncerty - najpierw wystąpi Lili, zaś o godz. 19.00 zapraszamy na koncert gwiazdy wieczoru - Kubańczyka. Koncert jest dowodem na to, że naprawdę warto zgłaszać projekty i głosować w Mareckim Budżecie Obywatelskim. Dlaczego - bo ten właśnie projekt zyskał największą liczbę głosów w zeszłorocznej edycji MBO w kategorii projektów miękkich i dzięki Waszym głosom jest realizowany. Już we wrześniu znowu będzie okazja, aby zdecydować na co miasto wyda nasze wspólne pieniądze w ramach MBO, pamiętajcie i głosujcie!

Kubańczyk - polski raper, producent oraz autor tekstów. Jego najpopularniejszy utwór  ‘Lady Pank’, który liczy już prawie 40 milionów wyświetleń był początkiem kariery muzycznej.
Kubańczyk na przestrzeni zaledwie kilku lat rozwinął się w swojej twórczości. Na swoim koncie ma już dwa albumy ‘Cały ja’ oraz ‘Młody kot’, które cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.
Od blisko trzech lat artysta jest w ciągłej trasie koncertowej grając przy tym setki koncertów. Wspólny utwór z producentem Tribbs’em pt. ‘Zatańczysz ze mną jeszcze raz’ , czyli remake twórczości Krzysztofa Krawczyka znalazł się w TOP3 na listach przebojów w 2022 roku.
Raper jest także freak fighterem Fame MMA, jednak jak podkreśla sam Kubańczyk, muzyka jest dla niego najważniejsza. Jego najnowszy album ‘W zeszłym roku’, ukazał  się w czerwcu tego roku.

WPZ
#Miasto

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry