bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Podwieczorek na trawie

3 września 2023, godz. 15:00
Park Miejski

Twórcza niedziela w Parku Miejskim

Marecki Ośrodek Kultury,  Fundacja Otwarte Serce oraz Biblioteka Publiczna Miasta Marki zapraszają w niedzielę 3 września na niezapomniane popołudnie w plenerze, pełne artystycznych inspiracji i wspólnych, rodzinnych chwil.

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy program! Czego możecie się spodziewać?

Plenerowe warsztaty artystyczne i upcykling - odkryj swoją twórczą duszę i stwórz unikalne dzieła sztuki z przedmiotów codziennego użytku. Wspólnie pokażmy, że każda rzecz może stać się dziełem sztuki!

Muzykowanie na Kocykach: Rozgośćcie się na kolorowych kocykach i oddajcie się dźwiękom muzyki. Twórzcie własne melodie i spędźcie czas na relaksującym przygrywaniu.

Bajka o Lodowej Górze i Królewnie Marysi - przeniesie w magiczny świat baśni i przygód.

Poczytaj mi mamo, poczytaj mi, tato! - czytanie to przygoda, którą można dzielić w gronie najbliższych. Usiądźcie wygodnie i odkrywajcie nowe światy razem z Biblioteką Miejską.

Bliżej natury – pokaz stylowych toreb i dodatków. Przyjrzyjcie się pięknu natury i zainspirujcie do tworzenia stylowych akcesoriów, które podkreślą Waszą indywidualność.

Dołączcie do naszego twórczego spotkania i spędźcie ostatnią niedzielę wakacji w towarzystwie sztuki, muzyki i inspirujących ludzi! Zapraszamy od godz. 15.00.

TS/MOK im. Tadeusza Lużyńskieg
#Miasto #Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego #Biblioteka Publiczna Miasta Marki

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry