bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zespół Mazowsze w Markach

22 lutego 2024, godz. 19:00
MCER, ul. Wspólna 40, Marki

Już 22 lutego jeden z najsłynniejszych polskich zespołów wystąpi w MCER

„Mazowsze” to jeden z największych na świecie zespołów artystycznych, który od ponad 75 lat prezentuje polski folklor na całym świecie. Koncerty Mazowsza są przepiękne, energetyczne widowisko przeznaczone jest dla widza w każdym wieku.

Kalejdoskop Barw Polski – to niezwykły koncert będący kwintesencją działalności zespołu. Koncert to wybór pieśni i tańców pochodzących z różnych zakątków Polski. Prezentują one folklor wsi i miasteczek, ale często są to także tańce narodowe, które „Mazowsze” ma w swoim repertuarze. Podczas koncertu widzowie mogą wraz z artystami „Mazowsza” przemierzyć całą Polskę. Poznać nie tylko charakterystyczne dla poszczególnych regionów tańce, przyśpiewki i muzykę, ale również przyjrzeć się pięknie wykonanym i zdobionym kostiumom.

Koncert jest bezpłatny ale obowiązują wejściówki, które już od 9 lutego można odbierać w kasach Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego przy ul. Wspólnej 40 i w Centrum Aktywności ul. Fabryczna 3. Obowiązuje limit maksymalnie 5 wejściówek.

Zapamiętaj tę datę - 22 lutego 2024 r. godz.19.00, Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne.

Na koncert zapraszają: Zarząd Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych oraz Jacek Boniecki Dyrektor PZLPiT "Mazowsze".

Koncert organizowany jest z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego i 100-lecia Gminy Marki.

WPZ
#Miasto #Kultura #MCER

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry