bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Dni Marek w stulecie naszej gminy

29 czerwca 2024, godz. 14:00
Stadion Miejski ul. Wspólna 12, Park Briggsów

Trzy koncerty, warsztaty, strefa rodzinna i gastronomiczna - to i dobrą zabawę znajdziecie na jubileuszowej imprezie!

Zapraszamy na wyjątkowe "Dni Marek". Tradycyjnie świętować będziemy dwa dni, w sobotę 29 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Wspólnej i 30 czerwca w Parku Briggsów.

W sobotę zapraszamy już od 14.00, przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji takich jak: strefa zabaw z bezpłatnymi dmuchańcami, warsztaty, strefa gastronomiczna i relaksu. Na stoisku Urzędu Miasta będzie można zagrać w EKO Koło Fortuny.  Po raz pierwszy w Markach pojawi się też możliwość spróbowania swoich sił w „hobby horse” a nawet wzięcia udziału w zawodach tej dyscypliny. Zaprosimy też na stoiska partnerów Mareckiej Karty Mieszkańca ale także Biblioteki Miejskiej czy Mareckich Inwestycji Miejskich. Marecka OSP nauczy nas jak udzielać pierwszej pomocy.

Na scenie odbywać się będą pokazy tańca, magii czy sztuk walki. Wręczymy nagrody zwycięzcom loterii PITowej i zaprosimy do konkursu z okazji 100-lecia naszej gminy. Wydarzenie poprowadzi dla nas popularny dziennikarz radiowy – Jankes.

Jak na obchody 100 – lecia przystało zaprosimy Państwa aż na trzy koncerty. Na mareckiej scenie zobaczymy już o godz.16.00 zespół „Cosmos”, czyli dwóch dżentelmenów znanych między innymi z utworów „Droga Pani” czy „Twoje ukryte tatuaże”. Zaraz po nich zaprezentuje się Kwazzy z Zespołem znany już mareckiej publiczności. O godz.18.00 na scenę wkroczy gwiazda wieczoru Baranovski. Jego największe przeboje z milionami wyświetleń na YT to „Czułe miejsce”, „Nie mamy nic” czy „Lubię być z nią”. Wstęp na koncerty wolny!

W niedzielę 30 czerwca Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprosi do parku miejskiego przy al. marszałka Józefa Piłsudskiego na wydarzenie „Marki na Hawajach”. W godzinach 14.00 - 19.00 obejrzymy Bajkę Hawajską dla dzieci w wykonaniu Teatru Kultura. W przestrzeni parku instruktorzy MOK-u zaproszą na hawajskie warsztaty. Duet Jaha, czyli Hania Kochańska i Marcin Zawada, wraz z hawajską Calineczką będą uczyć tańca hula a wieczór zakończy się koncertem zespołu „Los Navarros”. Obok strefy gastronomicznej znajdzie się kącik malucha i dmuchane zabawki.  Nie zabraknie hawajskiej plaży, palm i leżaków.

Partnerzy wydarzenia: Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Mareckie Inwestycje Miejskie Sp.  z o.o., Wodociąg Marecki Sp. z o.o., Biblioteka Publiczna Miasta Marki, Ochotnicza Straż Pożarna w Markach.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Województwa Mazowieckiego i Powiatu Wołomińskiego.

 

WPZ
#Miasto #Organizacje pozarządowe #Kultura #Marecka Karta Mieszkańca #Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego #Biblioteka Publiczna Miasta Marki #Mareckie Inwestycje Miejskie

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry