III gminny Turniej z Pierwszej Pomocy

plakat wydarzenia

15 kwietnia 2026, godz. 10:00

hala sportowa Szkoła Podstawowa 5 ul. Wczasowa 5

III Turniej z Pierwszej Pomocy "Szpital Ratownika Cegiełki"

Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych serdecznie zaprasza do uczestnictwa w II Turnieju z Pierwszej Pomocy "Szpital Ratownika Cegiełki". Turniej - a w zasadzie jego 2 etap - odbędzie się 15 kwietnia 2026 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 na terenie hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Wczasowej 5.  Organizatorem turnieju  jest Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia, a organizowany jest on w ramach honorowego patronatu Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha.

Osobą upoważnioną do udzielania informacji na temat Turnieju jest Koordynator Turnieju Wojciech Okniński pod numerem telefonu: 693 380 051 i/lub adresem e-mail: wojciech.okninski@gmail.com.

Udział w Turnieju jest bezpłatny, mogą w nich brać udział reprezentacje dzieci ze szkół publicznych działających na terenie miasta Marki.

W załącznikach znajdziecie Państwo regulamin turnieju oraz harmonogram. 

WPZ

plakat wydarzenia
LOTERIA PITMareckie Wnioski
Obywatelskie
Wnioski i formularzeZarezerwuj wizytę
w urzędzie

© Miasto Marki   05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95   22 781 10 03   urzad.miasta@marki.pl

BYCHOWSKI - strony internetowe, strony dla administracji, dostępność cyfrowaskocz do góry