Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Zaproszenie na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

18 czerwca 2026, godz. 18:00

Biblioteka, ul. Lisa Kuli 3A

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 18 czerwca  (czwartek) godz. 18:00 w placówce przy Lisa Kuli 3A. Klubowicze będą dyskutować o książce “Jak rozbiłam szkło. Moje dorastanie wśród Świadków Jehowy" Tulii Topy.

"Ta powieść, to osobista historia o życiu w świecie, gdzie radość jest grzechem, prywatność jest sprawą zboru, a odejście - zerwaniem ze wszystkimi, których się kocha. Opowieść o dziewczynie, która wybrała wolność."

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się raz w miesiącu, otwarte są dla wszystkich chętnych czytelników i w każdej chwili można do nich dołączyć. 

Zachęcamy do udziału i dyskusji o książkach w miłym gronie przy kawie i herbacie.

JBB Biblioteka Marki

LOTERIA PITMareckie Wnioski
Obywatelskie
Wnioski i formularzeZarezerwuj wizytę
w urzędzie

© Miasto Marki   05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95   22 781 10 03   urzad.miasta@marki.pl

BYCHOWSKI - strony internetowe, strony dla administracji, dostępność cyfrowaskocz do góry