18 czerwca 2026, godz. 18:00
Biblioteka, ul. Lisa Kuli 3A
Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 18 czerwca (czwartek) godz. 18:00 w placówce przy Lisa Kuli 3A. Klubowicze będą dyskutować o książce “Jak rozbiłam szkło. Moje dorastanie wśród Świadków Jehowy" Tulii Topy.
"Ta powieść, to osobista historia o życiu w świecie, gdzie radość jest grzechem, prywatność jest sprawą zboru, a odejście - zerwaniem ze wszystkimi, których się kocha. Opowieść o dziewczynie, która wybrała wolność."
Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się raz w miesiącu, otwarte są dla wszystkich chętnych czytelników i w każdej chwili można do nich dołączyć.
Zachęcamy do udziału i dyskusji o książkach w miłym gronie przy kawie i herbacie.
JBB Biblioteka Marki