Kampania
od 9.kwi.
do 30.kwi.
Zgłaszanie
od 17.kwi.
do 26.maj.
Weryfikacja
od 27.maj.
do 15.sie.
Głosowanie
od 3.wrz.
do 17.wrz.
Wyniki
od 18.wrz.
do 10.paź.
Park Wolontariuszy to miejsce to cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, wszyscy chętnie spędzają tu swój wolny czas. Chcemy, żeby była to oaza zieleni i koloru przyjazna mieszkańcom. Chcemy zrobić nowe nasadzenia w tej przestrzeni. Posadzimy kwiaty wieloletnie i jednoroczne. Projekt zakłada nasadzenia kwiatów i bylin w Parku Wolontariuszy.
Chcemy w tej miejskiej przestrzeni dodać kolorowe kwiaty, które będą nie tylko piękne, ale będą cieszyć wzrok a także będą oazą dla owadów.
Nasadzenia powinny objąć fragmenty w okolicy fontanny a także wokół ścieżek na placu. Powinny znaleźć się tu kwitnące kwiaty – byliny np. szałwia omszała, lawendy, rozchodniki, krwawnik, przetaczniki, floksy, hortensja ogrodowa. Jest tu dużo słońca, więc należy wybrać rośliny słonecznolubne. Uatrakcyjni to ten rejon miasta. Dodatkową atrakcją i urozmaiceniem będą wielopoziomowe kwietniki na kwiaty sezonowe.
Urząd Miasta Marki, 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03
BYCHOWSKI - strony dla administracji, dostępność cyfrowa
skocz do góry