facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

E-Mama.pl

Bezpieczne Zabawki Dla Niemowląt, Maty Edukacyjne, Huśtawki, Leżaczki, Krzesełka Do Karmienia, Łóżeczka I Kojce, Gry Edukacyjne, Klocki, Ekologiczne Zabawki Drewniane

Dobra 10, 05-270 Marki

www.e-mama.pl

emamapl

sklep@e-mama.pl

533455466

#odzież #obuwie #dla dzieci #zabawki #galanteria

Wiemy doskonale, że zabawa to ważna sprawa, dlatego oferujemy starannie wyszukane i wyselekcjonowane zabawki, które bawią, uczą i pomagają w poznawaniu świata. Pracujemy dla najmłodszych Klientów. Podążamy za ich potrzebami, staramy się sprostać ich oczekiwaniom i wsłuchujemy się w ich życzenia.

Bogactwo zabawek dziecięcych na rynku z jednej strony - cieszy, a z drugiej - to prawdziwy kłopot. Ponieważ im większy mamy wybór, tym trudniej coś wybrać. Chcemy dać dziecku radość, a jednocześnie zapewnić mądrą i bezpieczną zabawę. Mimo, iż nie ma przepisu na racjonalne postępowanie w sklepie z zabawkami to wiemy, że każdy z naszych Klientów jest wyjątkowy. Jako firma stawiamy na sprawdzone i niezawodne, trwałe i bezpieczne marki. Dokładamy starań, aby opisy produktów i zdjęcia były jak najlepsze. Jeśli będzie taka potrzeba, postaramy się pomóc wybrać zabawki dopasowane do wieku i etapu rozwojowego dziecka.

W naszej ofercie są zabawki, które bawią i uczą jednocześnie. Pod postacią niezwykłych barw, dźwięków i łatwych zastosowań odpowiednio dobrane zabawki pobudzają umysł malucha, a jego wyobraźnię do działania. Porządkują informacje o świecie, który maluch dopiero poznaje, a kryjąc w sobie wiele niespodzianek, zachęcają do odkryć w naturalny sposób.

Nauka przez zabawę, to jest to, o czym marzymy dla każdego dziecka.

5%
zniżki na Na Całą Ofertę W Cenach Nieobjętych Innymi Promocjami

Organizatorem Programu Mareckiej Karty Mieszkańca jest Miasto Marki
05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry