facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Gravitan Targówek

Klub Fitness, Siłownia, Strefa Junior, Kosmetyka, Zajęcia Fitness, Spa, Strefa Relaksu

Malborska 39, 03-286

www.gravitan.pl

GravitanWarszawaTargowek

opiekun.targowek@gravitan.pl

227615720

#sport #fitness #siłownia #kluby sportowe #rowery

Przestrzeń siłowa w klubie Gravitan wyposażona jest w najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm, takich jak Life Fitness i Precor. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ćwiczenia na każdym etapie wytrenowania, od osób debiutujących na siłowni, do zaawansowanych w treningach siłowych.

Wszystkie zajęcia fitness w Gravitan są w ramach karnetu - nie ma dodatkowych opłat oraz zapisów - przyjdź i ćwicz kiedy chcesz Jedyne co potrzebujesz, to odrobina siły, sportowy strój oraz obuwie, ręcznik i butelkę wody.

W Strefie Cardio znajdziesz bieżnie treningowe, orbitreki, AMT, rowery poziome, rowery pionowe. Wszystkie nasze maszyny wyposażone są w ekrany telewizyjne, na których można oglądać dowolny program TV. To, co wyróżnia nas spośród innych klubów fitness, to bardzo duża ilość sprzętów najwyższej jakości.

W Strefie Relaksu znajdziesz saunę suchą, łaźnię parową typu Hammam, grotę solną z tężnią i jacuzzi.

Gravitan Junior jest prawdziwą rewolucją w dziecięcej sferze aktywności fizycznej. Dzieci ćwiczą poprzez zabawę, dzięki czemu szybko przekonują się do zdrowego trybu życia. Poza tym oprócz nowych umiejętności, nabywają także pewność siebie i zawierają nowe przyjaźnie.

Miejsce, w którym czas nie ma znaczenia, a najlepsi specjaliści z pomocą nowoczesnych technologii, dbają o piękny wygląd i dobry nastrój - Beauty Clinics Gravitan.

15%
zniżki na Karnet OPEN

10%
zniżki na Zabiegi w klinice Beauty

Organizatorem Programu Mareckiej Karty Mieszkańca jest Miasto Marki
05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry