bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Filmowe zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie

Już dziś, 21 kwietnia zapraszamy na koncert "Marki dla Ukrainy". Pokażmy, że jesteśmy solidarni z naszymi sąsiadami!

21 kwietnia, we czwartek o godz. 19.00 na scenie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego wybrzmi poezja i muzyka, w proteście przeciwko wojnie. Chcemy opowiedzieć o naszej nadziei na wolną Ukrainę, ukazać piękno wzajemnych relacji oraz wesprzeć wszystkich na duchu. W koncercie wystąpi solistka Opery Narodowej, Anna Lubańska, wirtuoz gitary Roman Ziemlański, aktor Jerzy Łazewski oraz nowoutworzona grupa wokalna polsko-ukraińska Kalina. Usłyszymy także zespół Fundacji Otwarte Serce, grupę etniczno-folkową Sumana, artystów  z Teatru Piosenki OLALA oraz przyjaciół MOK. Cały dochód z koncertu będzie przeznaczony na wsparcie uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w Markach.

Koncert poprzedzony będzie od godz.: 17.30 częścią otwartą, w trakcie której odbędzie się licytacja dzieł mareckich artystów, wystawa fotografii „Marki dla Ukrainy” i degustacja dań kuchni ukraińskiej.

Bilety w cenie 35 zł dostępne są na https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1185-koncert-marki-dla-ukrainy--75256?id=394704#overall oraz w kasach MCER.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha.

WPZ/MOK/MCER
19 kwietnia 2022, godz. 10:32
#Miasto #Organizacje pozarządowe #Kultura #Marki dla Ukrainy #MCER

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry