bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marki włącz się na wakacje!

Tym razem ekologicznie i na sportowo. Zagraj w piłkę ręczną z Marcovią i stwórz własną biżuterię!

W sobotę dowiemy się co to jest recykling ubrań a w trakcie warsztatów technicznych pokazany będzie proces tworzenia stylowej recyklingowej biżuterii – od niepotrzebnej koszulki po gustowne naszyjniki. Prace oczywiście zabieramy do domu. Dla aktywnych zabawy ruchowe z wykorzystaniem cyrkowych rekwizytów.

MKS Marcovia-Marki zaprasza na zajęcia sportowe. W programie stanowisko animacyjne z bramką do piłki ręcznej, konkurencje rzutne dla dzieci, możliwośc zapisania się do sekcji piłki ręcznej.

W niedzielę odbędą się warsztaty "Projektuję, świat maluję". Będziemy tworzyć chmury baniek mydlanych. Będziemy uczestniczyć w konkurencjach kto złapie więcej baniek i przenoszeniu baniek w dłoniach. Zaprosimy do zabawy parateatralnej i kalamburów z pokazywaniem.

Odbędą się też warsztaty projektowania grafiki z wykorzystaniem elementów folii flock i flex wyciętych na ploterze. Gotowe elementy utrwalimy termicznie na bawełnianych torbach i koszulkach.

Na maluchy będzie czekał kącik z zabawkami i kocykiem, klocki i zabawy z chustą. Dla wszystkich spragnionych, kawa, herbata i lemoniada.

Zapraszamy !

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu warsztatów w zależności od okoliczności i pogody.

 

WPZ
3 sierpnia 2022, godz. 13:04
#Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry