bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Dni Otwarte Unii Europejskiej

Wodociąg Marecki zaprasza do październikowego zwiedzania strużańskiej Stacji Uzdatniania Wody (SUW-2)

W maju tego roku mieszkańcy naszego miasta mieli okazję zwiedzać oddaną na początku 2020 r. Stację Uzdatniania Wody na Czarnej Strudze. Kto jeszcze jej nie widział, będzie mieć okazję w październiku. Dobrym pretekstem będą Dni Otwarte Unii Europejskiej.

Zgłosiliśmy akces do udziału w tym ogólnopolskim wydarzeniu. Część z Was może nie wiedzieć, że bez UE nie zrealizowalibyśmy w Markach potężnych inwestycji w infrastrukturę wodociągowo-kanalizacyjną. Dzięki pieniądzom z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowiska praktycznie od zera zbudowaliśmy sieć kanalizacji sanitarnej, liczącą obecnie prawie 219 km, oraz drugą Stację Uzdatniania Wody, zasilającą obecnie północną część miasta. To jeden z kamieni milowych w dziejach miasta – czytamy na stronie Wodociągu Mareckiego.

SUW-2, położoną przy ulicy Spacerowej, będzie można zobaczyć 8 października. Tego dnia będzie posłuchać odpowiedzi na pytanie: Skąd się bierze woda w Markach?

Przewidujemy dwa wejścia -  o godz. 16.00 i 17.00. Zapraszamy do zapisów (prosimy o e-maila na adres k.tyminska@wodociagmarecki.pl). W programie także quiz wiedzy o wodociągu z nagrodami. Do zobaczenia! – zaprasza Wodociąg Marecki.

 

TM
8 września 2022, godz. 08:31
#Miasto #Wodociąg Marecki #Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry