bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Spartakiada Rodzinna po raz XVII!

Wielki finał już w niedzielę 25 września na stadionie przy Wspólnej 12. Bądźcie z nami!!

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze oraz Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych serdecznie zapraszają na XVII edycję Spartakiady Rodzinnej, podczas której tradycyjnie wybierzemy Sportową Rodzinę Roku. Impreza jak co roku będzie naszpikowana wieloma atrakcjami, m.in. warsztaty taneczne, koncerty muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy kulinarne, malowanie buziek, dmuchańce, wata cukrowa, a przede wszystkim możliwość uczestnictwa w licznie przygotowanych konkurencjach sportowych, w których udział mogą wziąć całe rodziny.

W tym roku będziemy kontynuować naszą grę miejską "Marki (nie) Znane", której naczelnym celem jest odkrywanie mareckich firm, o których istnieniu być może do tej pory być nie wiedzieliście. Wystarczy je odwiedzić w ich siedzibach i wykonać przygotowane przez ich przedstawicieli proste konkurencje.

Realizując zadania zbieramy punkty, które od razu zapisywane są w paszporcie, a bardzo przydadzą się w niedzielę na stadionie przy Wspólnej. Będą bowiem wliczane do konkursu „Sportowa Rodzina Roku”, jednego ze znaków firmowych Spartakiady! – wyjaśnia Marcin Dąbrowski, prezes zarządu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.

Nagrodami w zabawie są 3 rowery MTB, każdy o wartości 1750 zł. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.msg.net.pl.

W trakcie spartakiady w zamian za baterie i akumulatory będzie można otrzymać roślinę oczyszczającą powietrze! "Weź sadzonkę, zadbaj o powietrze w swoim domu" to akcja edukacyjna mająca na celu uświadamianie mieszkańców w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi (bateriami i akumulatorami), a jednocześnie poprawienie jakości powietrza.

Uprawnionymi do otrzymania rośliny, jaką będzie Zamiokulkas, są mieszkańcy Miasta Marki, którzy w trakcie akcji na miejsce zbiórki (stoisko Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Marki) dostarczą baterie i/lub akumulatory. Jeden uprawniony otrzyma 1 roślinę za 30 szt. dostarczonych baterii i/lub akumulatorów. Wydawanie kwiatów odbywać się będzie wyłącznie 25 września 2022 roku od godziny 13:00 do czasu wyczerpania kwiatów, lecz nie dłużej niż do godziny 18:00.

Zapowiada się fantastyczna zabawa! Serdecznie zapraszamy na teren Marcovii 25 września już od godziny 13:00. Do zobaczenia!

WPZ/MSG
22 września 2022, godz. 08:35
#Miasto #Organizacje pozarządowe

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry