Marcovia przywozi remis z Raszyna

Do pełni szczęścia (i kompletu punktów) znów zabrakło kilku minut

W meczu 13 kolejki forBet IV ligi Marcovia zremisowała na wyjeździe z KS Raszyn 1:1 (0:0). Bramkę dla podopiecznych Tomasza Sokołowskiego zdobył w 68 minucie Sebastian Szerszeń (as. Krystian Przyborowski). Gospodarze do wyrównania doprowadzili na minutę przed upływem regulaminowego czasu gry.

Zapowiadając to spotkanie wskazywano, że będzie to pojedynek o tzw. sześć punktów. Marcovia była bardzo blisko wywiezienia pełnej puli z Raszyna i poprawienia swojej pozycji w ligowej tabeli. Niestety do pełni szczęścia zabrakło kilku minut. Tak było m.in. tydzień temu w meczu z Troszynem, gdy pod koniec spotkania straciliśmy bramkę na 2:2.

Patrząc na przebieg meczu w Raszynie należy ująć to tak, że gospodarze wywalczyli jeden punkt, a Marcovia straciła dwa.

Okazją do poprawienia zdobyczy punktowej będzie sobotnie spotkanie z Wilgą Garwolin, które zostanie rozegrane na stadionie przy ul. Wspólnej 12. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 13:00. Już teraz serdecznie zapraszamy na trybuny wszystkich kibiców i sympatyków Marcovii.

KS Raszyn - Marcovia Marki 1:1 (0:0)

Bramka: 68' Sebastian Szerszeń (as. Krystian Przyborowski)

Żółte kartki: Tomasz Sokołowski (trener), Sebastian Szerszeń

Skład Marcovii: Adam Radzikowski - Kacper Bystros, Jakub Kabala (C), Karol Haber, Paweł Żmuda, Jan Szulkowski (58' Hubert Władyka), Mateusz Argasiński, Michał Durajczyk (81' Bartosz Osoliński), Krystian Przyborowski (88' Michał Ochman), Artur Rawa (68' Igor Ruciński), Sebastian Szerszeń

Trener: Tomasz Sokołowski

Asystent: Przemysław Cegiełko