bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Świętuj z nami 3. urodziny MCER

Zapraszamy na weekend pełen atrakcji.

Kolejny rok pełen wzruszeń, uśmiechu i radości. Jest nam niezmiernie miło, że jesteśmy tak chętnie wybieranym punktem na mapie Marek. Zapraszamy na weekend pełen atrakcji.

Urodzinowy weekend rozpoczniemy sportowymi zmaganiami na hali sportowej.

sobotę 26 listopada od godziny 9:00 o tytuł najlepszego rocznika powalczą młodzi piłkarze MKS Marcovia Marki. Po meczu gry i zabawy dla najmłodszych. Zapraszamy do kibicowania. Wstęp wolny.

Od godziny 12:00 zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach artystycznych, które poprowadzi zaprzyjaźniona, lokalna instytucja Fundacja Otwarte Serce. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego tworzenia małych arcydzieł. Wstęp wolny.

Punktem kulminacyjnym tego dnia będzie Koncert Galowy Przeglądu Artystyczne Marki orgaznizowany przy współpracy z Mareckim Ośrodkiem Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, który odbędzie się o godzinie 17:00 na scenie MCER. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie dostępne są w kasach MCER oraz w Mareckim Ośrodku Kultury.

niedzielę 27 listopada moc urodzinowych atrakcji rozpoczniemy na pływalni MCER, gdzie od godziny 12:00 zapraszamy wszystkich seniorów na zajęcia w basenie rekreacyjnym. Wodne animacje dla najmłodszych pływaków rozpoczną się o godzinie 13:00. Zwieńczeniem programu na pływalni będzie energetyczny aqua aerobik o godzinie 15:00. Wstęp w ramach biletu na pływalnię.

W tym samym dniu na hali sportowej MCER odbędzie się charytatywny turniej piłkarski zorganizowany na rzecz mieszkającego w Markach Mateusza Kurlandy, który zmaga się z jedną z najrzadszych chorób genetycznych – miopatią miotubularną. Podczas turnieju po raz pierwszy rywalizować będą pracownicy instytucji miejskich (Urząd Miasta Marki, Wodociąg Marecki, Mareckie Inwestycje Miejskie) i rodzice dzieci, które na co dzień trenują w barwach MKS Marcovia Marki. W programie także wspólne gry i zabawy. Zapraszamy do dopingowania na trybunach. Wstęp wolny. 

Paulina Rogowska
21 listopada 2022, godz. 12:42
#MCER #Miasto

zdjecie
fot. 1
fot. 2

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry