Komplet siedmiu wygranych w siedmiu spotkaniach

Zawodniczki ROKIS Radzymin Marcovia Marki zakończyły sezon na zasłużonym pierwszym miejscu

Rok 2023 kończymy mocnym akcentem. Na ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym udaliśmy się do Lublina, na mecz z tamtejszym SMS-em. Mimo nie sprzyjającej aury, udało nam się bez problemów dojechać na miejsce i punktualnie o godzinie 17:00 rozbrzmiał pierwszy gwizdek.

Mecz od początku był pod nasza całkowitą kontrolą. Skuteczna gra w bramce i szybkie kontry sprawiły, iż już do przerwy mecz właściwie był rozstrzygnięty. Wynik 28:13 nie wymaga chyba większego komentarza. To było naprawdę kapitalne 30 minut w wykonaniu naszych dziewczyn! Po zmianie stron, szanse gry dostały wszystkie zawodniczki na co dzień grające w mniejszym wymiarze czasowym. Nie wpłynęło to w znaczący sposób na przebieg spotkania. Co prawda nie zdobywaliśmy już z taką łatwością kolejnych bramek, aczkolwiek i tak udało się dowieść bezpieczną przewagę do końca.

Ostatecznie wygrywamy w ostatnim tegorocznym spotkaniu 43:28.

Sezon 2023/2024 zamykamy kompletem siedmiu wygranych w siedmiu spotkaniach.

SMS ZPRP I Lublin - ROKiS Radzymin Marcovia Marki 2️8:43 (13:28)