bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Wigilia Seniorów

Spotkania wigilijne to czas ciepła i radości oraz okazja do wspólnego kolędowania. Ta atmosfera królowała także podczas trzeciego spotkania seniorów.

W czwartek 14 grudnia 2017 r.  burmistrz Jacek Orych już po raz trzeci zaprosił seniorów zrzeszonych w mareckich organizacjach senioralnych na wigilię. W spotkaniu udział wzięli członkowie Uniwersytetu III Wieku, Klubu Seniora Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z koła w Markach oraz Stowarzyszenia "Struga wczoraj, dziś, jutro". Pan Burmistrz złożył serdeczne życzenia, opowiedział o powołaniu Mareckiej Rady Seniorów oraz o kopertach życia – dedykowanych specjalnie dla seniorów. Przedstawiciele organizacji senioralnych złożyli świąteczne życzenia, podzielili się opłatkiem. Uroczystość uświetnił występ pani Beaty Kurdy wraz z trójką młodych wokalistek z Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. W miłej, przedświątecznej atmosferze upłynął ten wspólny czas.

Na zakończenie seniorzy otrzymali koperty życia, po które zapraszamy wszystkich mareckich seniorów do kancelarii Urzędu Miasta.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy seniorom dużo radości i zdrowia oraz wszelkiej pomyślności

WPZ
15 grudnia 2017, godz. 08:00
#Miasto

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry