Zwycięstwo na urodziny

Pierwszy zespół Marcovii udanie uczcił obchody 95-lecia klubu.

Podopieczni Macieja Wesołowskiego pokonali w sobotę AGAPE Białołęka 3:0. Było to ostatnie domowe spotkanie naszych zawodników w kończącym się sezonie. Na koniec Marcovia uda się do Maciejowic na mecz z tamtejszą Wisłą.

Pojedynek z AGAPE toczył się w samo południe przy bardzo wysokiej temperaturze. Zawodnicy Marcovii nie oszczędzali jednak sił czego efektem była bardzo dobra gra przez pełne 90 minut. Dominacja markowian nie podlegała żadnej dyskusji a końcowy rezultat jest bez wątpienia najniższym wymiarem kary. Po pierwszej połowie Marcovia prowadziła 2:0. Najpierw rzut karny po faulu na Dariuszu Piwowarku wykorzystał Piotr Bazler a następnie bramkarza gości pokonał Michał Grykałowski. W drugiej odsłonie na listę strzelców wpisał się z kolei Bartłomiej Świniarski, który bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania.