bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

II Marecka Senioriada

Radosny wieczór z udziałem gwiazd w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Śpiewy, występy, tańce i zabawa, a także fotobudka, miasteczko fizjoterapeutów, poczęstunek, warsztat stylizacji czy nauka pierwszej pomocy – takie atrakcje czekały na mareckich seniorów podczas II Mareckiej Senioriady. Impreza odbyła się 13 października 2018 r. w Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach. Ponadto seniorzy mieli okazję zapoznać się z ofertą Ośrodka Pomocy Społecznej, a także zaopatrzyć się w Koperty Życia, które dystrybuuje Urząd Miasta Marki od 2017 roku.

Burmistrz Jacek Orych podziękował wszystkim seniorom za udział w Senioriadzie i aktywne włączenie się w jej przygotowanie. Emilia Oleksiak, doradca społeczny Marszałka Województwa Mazowieckiego, wręczyła mareckiemu włodarzowi Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”, który jest wyróżnieniem za realizację zadań na rzecz gospodarczego, kulturalnego oraz społecznego rozwoju Mazowsza.

Nasi seniorzy pokazali, że są aktywni i chcą być aktywni. Wszyscy dobrze bawili się w rytmie utworów wykonywanych przez senioralne zespoły artystyczne. Jedną z większych atrakcji  było spotkanie autorskie z aktorką Anną Korcz. Publiczność do wspólnego śpiewu i wzruszających doznań porwała gwiazda wieczoru Halina Kunicka z niesamowitą energią na scenie, której towarzyszył pianista Czesław Majewski. A po recitalu  wieczór zakończyła potańcówka seniorów z zespołem grającym na żywo.

 

WPZ
16 października 2018, godz. 08:46
#Miasto #Kultura #CAF 3

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry