bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Qlturka wieczorową porą

Bez spinki zapraszają całe rodzinki, czyli występ Ewy Bemkowskiej i KWAZZY MANGO PROJECT.

Qlturka wieczorową porą to cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Otwarte Serce. Koncerty, teatr, kabaret – tego możesz się spodziewać! Młodzi artyści na mareckiej scenie, a do tego przepyszna kawa parzona alternatywnymi sposobami - takiej nie napijesz się w domu! Zapraszamy do Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach!

7 grudnia o g. 18.00 na scenie CAF3 wystąpią Ewa Bemkowska oraz KWAZZY MANGO PROJECT. Artystka jest studentką II roku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Otrzymała wiele nagród w konkursach solistycznych i konkursach muzyki kameralnej, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym,

KWAZZY MANGO PROJECT to marecki zespół, który często występuje na miejskich imprezach. O sobie z przymrużeniem oka mówią: „Gramy muzyczkę. Takie skoczne, kolorowe umpa umpa. Mamy trąbkę i saksofon, ale nie mamy ksylofonu, choć może i bez tego będziemy sławni”.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu „Qlturka wieczorową porą” dofinansowanego z powiatu wołomińskiego.  

 

DI
6 grudnia 2018, godz. 10:17
#Miasto #Kultura #CAF 3

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry