bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Sportowo i Zdrowo 3

Kolejna edycja popularnych zajęć rusza już 6 marca

Klub Sportowy „MARKOWI BIEGACZE” już po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Mieszkańców miasta Marki na organizowane przez siebie BEZPŁATNE zajęcia sportowe w ramach projektu „SPORTOWO I ZDROWO 3”, wyłonionego z konkursu projektów, na wsparcie rozwoju sportu na terenie Gminy Marki w 2019 roku. Treningi rozpoczynamy od dnia 06.03.2019 roku i będą prowadzone na sali gimnastycznej przez wykwalifikowanego   trenera lekkiej atletyki. W ramach zajęć na sali gimnastycznej główny nacisk zostanie położony na doskonalenie prawidłowej techniki i wyrobieniu nawyku  prawidłowego sposobu wykonywania zadań ruchowych.  Podczas zajęć zostaną wprowadzone wszelkie ćwiczenia specjalne mające na celu doskonalenie podstawowych cech motorycznych tj. wytrzymałości, szybkości, siły, a także ćwiczenia koordynacji ruchowej. Uczestnicy realizować będą trening wzmacniający mięśnie posturalne, utrzymujące ciało w pionie, ale przede wszystkim mięśnie stabilizujące nasz układ ruchu. Dzięki takim zajęciom uczestnicy poznają wiele ćwiczeń wzmacniających mięśnie tułowia (brzucha, grzbietu, mięśnie głębokie, mięśnie przykręgosłupowe). Poznają również tajniki treningu funkcjonalnego, który jest w obecnych czasach bardzo popularny. Treningi zawierać będą również wiele ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, które można wykonywać samemu w domu, a które mają zapobiegać kontuzjom lub pomóc w ich leczeniu. Uczestnikom treningów przedstawione zostaną również niektóre nowinki techniczne, np. ćwiczenia tempowe przy muzyce (np. Tabata). ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BEDĄ W KAŻDĄ ŚRODĘ  w godz. 21:00 – 22:30 w HALI GIMNASTYCZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Okólna 14.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są – w czwartki, piątki oraz poniedziałki osobiście w siedzibie KS „MARKOWI BIEGACZE” ul. Małachowskiego 1/6 „Księgarnia ZiK” w godz. 11.00 - 19.00 lub telefonicznie 732 933 092. Ilość miejsc jest ograniczona !!! 
Podczas zajęć obowiązuje strój sportowy oraz obuwie dedykowane do sal sportowych. 

Zajęcia są współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu miasta Marki w ramach realizacji projektu „SPORTOWO I ZDROWO 3”. Serdecznie zapraszamy.

WPZ
4 marca 2019, godz. 11:21
#Miasto #Sport #Organizacje pozarządowe

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry