bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Bazar przy Paderewskiego także w sobotę

Od samego rana zapraszamy kupców i klientów.

Niedawno prywatny bazar przy ul. Jutrzenki przestał działać. Przedstawiciele środowiska kupieckiego z tego terenu zwrócili się z prośbą o udostępnienie miejskiego targowiska przy ul. Paderewskiego. Władze miasta oczywiście przychyliły się do tego wniosku. Inauguracja sobotniego handlu została zaplanowana na 9 marca 2019 r.

- Bazar przy ul. Paderewskiego spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Są tam hydranty, toalety, jest możliwość podłączenia się do sieci energetycznej. By promować lokalny handel, nie pobieramy żadnych opłat. Z radością witamy kupców z Jutrzenki na miejskim targowisku – mówi Dariusz Pietrucha, zastępca burmistrza Marek.

Zapraszamy oczywiście mieszkańców ze wszystkich części Marek. Odwiedźcie w sobotę bazar przy Paderewskiego i zróbcie dobre zakupy u lokalnych kupców!

- Dołożymy wszelkich starań, by upowszechnić informację o przenosinach kupców na targowisko przy Paderewskiego. Pojawi się ona na elektronicznej tablicy urzędu miasta. Wyślemy sms z informacją do mieszkańców korzystających z naszego systemu. Wykorzystamy internet i media społecznościowe. Prosimy także Państwa o jej jak najszersze udostępnianie – dodaje Dariusz Pietrucha.

Dzięki tym zmianom bazar przy Paderewskiego będzie działać trzy dni w tygodniu: we wtorek, piątek i sobotę.

TM
4 marca 2019, godz. 19:40
#Miasto #Poradnik Przedsiębiorcy

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry