bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

CAF3 ma już rok, urodziny za nami

Trzy dni świętowania urodzin CAF3. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z imprezy.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za serdeczne życzenia i Waszą obecność z nami

Pierwszego dnia świętowaliśmy razem z zespołem muzycznym „Sokoły”, który zaprezentował swoje najlepsze utwory. Zespół zachwycił i podbił serca gości swoją muzyką.  Zadowolona i rozbawiona publiczność prosiła o bisy.

Drugi dzień upłynął pod znakiem warsztatów dla dzieci „Militarnie jest fajnie”. Dzieci wraz z rodzicami zaangażowały się w ćwiczenia wojskowe  Panie prowadzące zadbały o odpowiednie zabawki i charakteryzację uczestników. Zabawie nie było końca.

Trzeciego dnia były laurki, koncert i wspaniały tort.

Dzieci wykonały dla CAF3 przepiękne urodzinowe laurki, z napisami „Kocham to Miejsce”, „Najlepsze miejsce na świecie”, „Przyjazne Rodzinom”, "Najlepsze życzenia wysoce ... artystyczne".

Tomasz Dolski, przesympatyczny skrzypek z charyzmą, który łączy poprzez swoją muzykę historię ze współczesnością, naładował gości pozytywną energią. Jego muzyka zrobiła na wszystkich duże wrażenie.

Siostra Urszula z Fundacji Otwarte Serce powiedziała w przemówieniu cudowne słowa: -  „To tu budujemy wizje, relacje, to tu powstaje dużo radości. I niech już tak na zawsze zostanie".

Mottem CAF3 jest hasło wypisane na drzwiach -  „To ludzie tworzą to miejsce”, a urodzinowym marzeniem Centrum Aktywnośći Mieszkańca jest, abyście nadal chętnie je odwiedzali i czuli się tu jak w domu, bo to dzięki WAM to miejsce jest tętni życiem.

 

CAF3
25 maja 2019, godz. 12:36
#CAF 3 #Miasto

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry