bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Przed rekrutacją do przedszkoli

Pakiet informacji dla rodziców przyszłych i obecnych przedszkolaków.

Terminy rekrutacji dzieci do przedszkoli miejskich i przedszkoli konkursowych, realizujących zadania publiczne zlecone przez naszą gminę, pozostają bez zmian. Harmonogram rekrutacji dostępny jest na miejskiej stronie internetowej w zakładce „Edukacja” – „Rekrutacja do szkół i przedszkoli”. Oferta edukacyjna przedszkoli prowadzących rekrutację będzie dostępna 23 marca 2020 roku, a liczba wolnych miejsc w przedszkolach zostanie podana 6 kwietnia 2020 roku. Rejestracja elektroniczna zacznie się również 6 kwietnia o godz. 12.00.

Od 23 marca 2020 roku sekretariaty każdego z miejskich przedszkoli będą kontaktowały się telefonicznie  z rodzicami dzieci uczęszczających obecnie do tych przedszkoli, aby uzyskać informację o woli kontynuacji przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym 2020/2021. Rodzic przekaże informację telefonicznie i będzie zobowiązany potwierdzić ją przesyłając e-maila na pocztę elektroniczną przedszkola.

Poniżej adresy poczty elektronicznej przedszkoli miejskich:
- Przedszkole Miejskie nr 1”Wesoły Skrzat”  w Markach: pm1@marki.pl
- Przedszkole Miejskie nr 2 w Markach: pm2@marki.pl
- Przedszkole Miejskie nr 3 „Bajkowy Świat” w Markach: pm3@marki.pl
- Przedszkole Miejskie nr 5 w Markach: zs2@marki.pl

Podobne rozwiązania zostaną zarekomendowane przez Gminę Miasto Marki osobom prowadzącym niepubliczne przedszkola konkursowe, do zastosowania w ich placówkach.
Kolejne informacje związane z rekrutacją elektroniczną i sposobem złożenia wniosku w wersji papierowej do przedszkola pierwszego wyboru podamy w kolejnym komunikacie.

 

CUW
17 marca 2020, godz. 08:40
#Edukacja #Przedszkole Miejskie Nr 1 #Przedszkole Miejskie Nr 2 #Przedszkole Miejskie Nr 3 #Zespół Szkół Nr 2

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry