bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Udzielimy wsparcia za pomocą nowych technologii

Wsparcie psychologiczne Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach.

Przeżywasz kryzys emocjonalny? Rozwodzisz się? Przygniatają Cię codzienne sprawy? Czujesz się stale przygnębiony? Myślisz, że znajdujesz się w sytuacji „bez wyjścia”? Nie radzisz sobie ze stresem? Jesteś ofiarą przemocy? Zamartwiasz się o swój stan zdrowia?

Nie czekaj,

Zgłoś się po pomoc!

Kryzys psychiczny (znany także jako kryzys emocjonalny lub załamanie nerwowe) to przejściowe zakłócenie równowagi psychicznej. Z kryzysem mamy do czynienia wtedy, gdy poziom stresu powoduje stan szoku,pewnego chaosu oraz poczucie „nie dawania sobie rady”. Poradzenie sobie z rozwiązaniem problemu może być dla wielu osób działaniem przekraczającym ich możliwości, dlatego w takiej sytuacji najbardziej wskazaną formą pomocy jest profesjonalna pomoc psychologiczna.

Pomoc Linii Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego jest skierowana do mieszkańców Marek, osób w każdym wieku. Oferujemy  bezpłatną pomoc w formie rozmów telefonicznych, a także możliwość kontaktu przez mail, czat i skype.

  • Telefon - 725 700 750 – czynny pięć dni w tygodniu w godz. 8-16, środy 8-18,
  • E-mail – psycholog@opsmarki.pl,
  • Czat - wchodząc na stronę www.ops.marki.pl skontaktuj się z nami przez Czat (okienko w prawym dolnym rogu strony OPS) w którym dyżurują interwenci kryzysowi gotowi do wysłuchania, zrozumienia i akceptacji. Pomogą także we wskazaniu odpowiednich placówek specjalistycznych jeśli będą takie potrzebne. Czat dostępny pięć dni w tygodniu w godz. 8-16, środy 8-18,
  • Skype – konsultacje i terapia w każdy czwartek po uprzednim kontakcie mailowym: psyholog@opsmarki.pl

OPS
20 marca 2020, godz. 12:09
#Ośrodek Pomocy Społecznej

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry