bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Hybrydowe nauczanie w Zespole Szkół nr 1

W jednej z klas dwa potwierdzone przypadki koronawirusa.

Marki znalazły się w żółtej strefie. W związku z tym w Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II wprowadziliśmy nauczanie hybrydowe. Co to oznacza? W tym tygodniu (19–23 października) nauczanie zdalne będzie prowadzone w klasach 1LO i 2LO (tych po szkole podstawowej). Natomiast klasy 2 LICEUM i 3 LICEUM (po gimnazjum) uczą się na terenie placówki w Pałacu Briggsów. Za tydzień nastąpi zmiana. Do szkoły pójdą uczniowie klas 1LO I 2LO (po szkole podstawowej), natomiast zajęcia zdalne będą mieć uczniowie klas 2 LICEUM i 3 LICEUM (po gimnazjum).

W szkole w jednej z klas  liceum po szkole podstawowej zostały potwierdzone dwa przypadki koronawirusa (uczeń i nauczyciel). Sanepid pozytywnie ocenił wniosek, by w tej klasie nauczanie było prowadzone w sposób zdalny. Dzięki tej opinii nasze władze samorządowe mogły wydać stosowną decyzję.

- Jesteśmy w stałym kontakcie z Sanepidem. Na bieżąco informujemy rodziców o sytuacji na Librusie – mówi Sławomira Kozak, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II.

 

TM
19 października 2020, godz. 12:46
#Edukacja #Zespół Szkół Nr 1

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry