bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zmiany w funkcjonowaniu ratusza i CAF3

W czasie pandemii chcemy zachować możliwość załatwiania Państwa spraw.

W związku z rozszerzającą się falą epidemii koronawirusa zmodyfikowaliśmy sposób funkcjonowania ratusza. Prosimy o zrozumienie – chcemy zachować ciągłość funkcjonowania urzędu i możliwość załatwiania Państwa spraw. Oto rozwiązania, które przyjęliśmy dla Urzędu Miasta Marki i Centrum Aktywności Fabryczna 3:

  • prosimy przede wszystkim o umawianie telefoniczne wizyty w urzędzie – numer kontaktowy to (22) 781 10 03. Dotyczy to również poniedziałkowych dyżurów burmistrza oraz jego zastępców.  
  • sprawy z zakresu podatków i opłat oraz rejestracji stanu cywilnego, dotyczące sporządzenia aktu zgonu (oraz w wyjątkowych sytuacjach innych spraw) będą załatwiane bez ograniczeń.
  • również bez ograniczeń będzie prowadzona obsługa telefoniczna oraz za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (email, ePUAP) – o ile oczywiście przepisy szczególne nie stanowią inaczej.
  • dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na stanowisko.
  • przypominamy o konieczności noszenia maseczek i zachęcamy do dezynfekcji rąk – odpowiednie urządzenia znajdują się przy wejściu do urzędu.

Z góry przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Zarządzenie w załączniku poniżej

WPZ
26 października 2020, godz. 15:00
#Miasto #Zdrowie #Koronawirus

Załączniki:

00501952020.pdf

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry