bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Wakacje w mieście

Nie musisz się nudzić, gdy zostajesz w Markach

Za nami trzy tygodnie wakacyjnych atrakcji, jakie miasto zaproponowało na tegoroczne wakacje.

Wakacje w Markach upływają pod znakiem nie tylko pięknej pogody, ale i atrakcji w w parku miejskim przy al. marszałka Józefa Piłsudskiego.

Niezmiennie dużą popularnością cieszy się kino letnie pod chmurką. Filmy wyświetlane są co czwartek od 20.30. Królują filmy familijne i animowane. Pełną listę z tytułami znajdziecie na naszej stronie. 

Każdy weekend to atrakcje warsztatowe w przestrzeni parkowej.

Cykl „Marki Włącz się na wakacje” rozpoczyna się w porze poobiedniej, o godzinie 14.00 i trwa  do 18.00. To idealny czas, by wybrać się na rodzinny spacer – najlepiej do parku miejskiego. Dominuje ekologia. W czasie dotychczasowych warsztatów dzieci zrobiły karmniki, poidełka dla ptaków, domki dla owadów, budki lęgowe, mini ziołowe ogródki i doniczki samo nawadniające. Nie zabrakło animacji. Dzieci mogły także obejrzeć przedstawienie teatralne, zapisać się do biblioteki czy spróbować swoich sił w sportowych potyczkach. Chętni stworzyli też jednoplanszowe komiksy. Nie zabrakło także odwiedzin zwierzaków – były lamy, kozy i pieski. Rodzice w czasie, gdy dzieci się bawią, mogą odpocząć w zaciszu drzew, napić się kawy i lemoniady.  

To nie koniec wakacji i nie koniec atrakcji – zapraszamy na kolejne weekendy i czwartkowe seanse kinowe. Nie może Was zabraknąć.

Partnerzy akcji: Mareckie Centrum Edukacyjno - Rekreacyjne, Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, MKS Marcovia Marki, Wodociąg Marecki, Biblioteka Miejska.

Wszystkie imprezy odbywają się zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

WPZ
20 lipca 2021, godz. 14:13
#Miasto #Sport #Kultura

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry