bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Konwent Kobiet Szminka 2022

6 marca 2022, godz. 16:30
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Szkolna 9

W 2022 roku Szminka odbędzie pod hasłem "Magia orientu".

Flagowym projektem Fundacji „Marecki Klub Kobiet z Pasją” (MKKP), który powstał w 2016 roku, jest Konwent Kobiet "Szminka". Spotkanie to jest dniem, w którym kobiety poświęcają czas sobie, swoim przyjaciółkom, swoim pasjom, swojej duszy i ciału. W ciągu sześciu edycji organizatorkom udało się zorganizować eventy, które przyciągnęły każdorazowo po kilkaset pań. Spotykania odbywały się w Hotelu Mistral, w Pałacyku Briggsów (czyli Zespole Szkół nr 1) oraz w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym. W 2021 roku Szminka odbyła w formule on-line.

W tym roku „Szminka” odbędzie w gościnnych progach szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Szkolnej 9. Przyświecać jej będzie hasło „Magia orientu”.

Organizatorki zapraszają na panele „Sztuka orientu” i „Piękno różnorodności”.

Siódma edycja rozpocznie się o 16:30, 6 marca w niedzielę i potrwa do 19.30. O godzinie 18.30 zapraszamy na stały element konwentu czyli wręczenie statuetek w konkursie „Kobieta z Marką 2022”. Na terenie imprezy nie zabraknie ciekawych warsztatów, prezentacji, konkursów i występów artystycznych. Jak zwykle będzie można porozmawiać przy kawie, herbacie i domowym cieście.

Zwieńczeniem imprezy w dniu 13 marca będzie wspólny spacer Nordic Walking. Osoby chętne będą mogły wziąć udział w treningu Nordic Walking, w spacerze lub w biegu.

Zapraszamy wszystkich chętnych na godzinę 10:00 w okolice mareckiego pumptrucka u zbiegu ulic Okólnej i Grunwaldzkiej, skąd wyruszymy na niedzielny spacer. Będzie możliwość skorzystania z kijów treningowych i porad profesjonalnych trenerek z "Marki na kijach", poczęstujemy Was kawą i herbatą – zapewnia Beata Sawoń, prezeska MKKP.

Więcej informacji na www.mkkp.org oraz na profilu „Fundacji Mareckiego Klubu Kobiet z Pasją” na Facebooku.

Współorganizatorami konwentu kobiet "Szminka" są Urząd Miasta Marki oraz Mareckie Centrum-Edukacyjno-Rekreacyjne. 

WPZ
#Miasto #Organizacje pozarządowe #Kultura #Szkoła Podstawowa Nr 2 #MCER

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry