bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Zakończenie lata" w Markach

28 sierpnia 2022, godz. 14:00
Park Braci Briggsów

Zapraszamy na zakończenie akcji wakacyjnej i koncert w Parku Miejskim!

Marecki Ośrodek Kultury i burmistrz miasta Marki zapraszają na "Zakonczenie Lata".

W programie:

NA SCENIE

14.30  „Baśniowe Miasteczko Pana Andersena” – piosenki ze spektaklu dla dzieci

15.00  spektakl dla dzieci w ramach „Magii na wesoło”

16.00 „Klimat na Radość” – piosenki ze spektaklu Teatru Olala

16.15 „Kalina” chór polsko-ukraiński

16.30  koncert zespołu SUMANA (do ok. 17.30)

18.00 koncert gwiazdy

RÓŻNE OBLICZA PIĘKNA. CO ROBIĄ KOBIETY, ŻEBY SIĘ PODOBAĆ?

plenerowa wystawa fotografii Elżbiety Dzikowskiej – 60 wielkoformatowych fotografii prezentujących portrety kobiet nieomal z całego świata

Konkurs na najbardziej inspirującą stylizację mieszkanek Miasta i Gminy Marki

KINO

projekcja filmów z legendarnego programu "Pieprz i Wanilia", filmowy wywiad z Elżbietą Dzikowską zrealizowany przez Marecki Ośrodek Filmowy

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprosi także na " Łapiemy lato" - warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat z instruktorami. Tym razem zrobimy lampiony marzeń - zamkniemy swoje marzenia w papierowych kulach, żeby nam nie uleciały z czasem!

Biblioteka Miejska zaprasza na zajęcia z Makramy dla młodzieży i dorosłych oraz zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Z Wodociągiem Mareckim będzie można wziąć udział w warsztatach "Przygotuj się do szkoły". Przy wykorzystaniu plastikowych butelek lub małych kartoników papierowych zrobimy własny, niezbędny przybornik na biurko!   

Zapraszamy na warsztaty "Mareccy muzykanci" interaktywne spotkanie z muzyką, słowem
i gestem. Warsztaty z elementami metody Batti Strauss i wspólnego muzykowania. W trakcie zajęć dzieci wybiorą się w niezwykła muzyczną podróż po świecie, poznają rytmy afrykańskich bębnów, dźwięk azteckiego kija deszczowego, kolumbijskich marakasów oraz dowiedzą się jaki dźwięk wydaje tonblok, pieszczotliwie zwany bulgotką.

Zapraszamy też na warsztaty plastyczne – ozdabianie kamyków przy użyciu akrylowych farb. Oznaczanie kamyków kodem pocztowym miejsca w którym powstały (Marki). Umieszczenie gotowych kamyków w różnych punktach Parku. Poszukiwanie kamyków ukrytych wcześniej przez animatorów, w ramach gry terenowej  #kamyczki.

Na maluchy będzie czekał kącik z zabawkami i kocykiem, klocki i zabawy z chustą. Na trochę starszych mieszkańców sprzęt sportowy - piłki, rakietki, hula hop, lina do przeciągania. Dla wszystkich spragnionych, kawa, herbata i lemoniada.

Zapraszamy !

 

 

 

WPZ
#Miasto #Biblioteka Publiczna #Marecki Ośrodek Kultury #Wodociąg Marecki

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry