bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Finał WOŚP w Markach

29 stycznia 2023, godz. 12:00
MCER, ul. Wspólna 40, Marki

31 raz w Polsce, 18 raz w Markach

Największa na świecie orkiestra będzie kwestować pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”

29 stycznia 2023 r. finał największego wydarzenia charytatywnego w Polsce.

Tego dnia po raz 31 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!” – tak brzmi hasło tegorocznej edycji.

WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń , co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. 

Marecki sztab WOŚP już pracuje. To już 18 raz, kiedy Marki włączają się w ogólnopolską zbiórkę.

30 listopada zakończyła się rejestracja wolontariuszy, a wielki finał jest w planowaniu. Odbędzie się on w gościnnych progach Mareckiego Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnego (MCER) przy ul. Wspólnej 40-42.

Liczymy, że to będzie pierwszy finał WOŚP w tradycyjnej formule po ograniczeniach spowodowanych pandemią. Przygotujemy dla mieszkańców wiele niepowtarzalnych atrakcji. Nie zabraknie strefy gastronomicznej czyli będzie smacznie, pachnąco i kolorowo. Na scenie tradycyjnie występy oraz licytacje. W budynku MCER znajdziecie warsztaty dla dzieci i dorosłych, wiele atrakcji dla małych i dużych w tym dmuchańce. Przeżyjecie wiele niezapomnianych chwil!  – zapewniają sztabowcy WOŚP.”

Oczywiście nadrzędny jest cel charytatywny. W 2022 roku Marki (mimo pandemii) zebrały ponad 172 600 zł. Markowanie co roku udowadniają, że mają ogromne serca, pokażmy to 29 stycznia.

 

WPZ
#Miasto #Organizacje pozarządowe #MCER

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry