bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Przygotowujemy akcję "Zima w Markach 2022"

Zestaw podstawowych informacji dla rodziców

31 stycznia ruszają dwutygodniowe ferie dla dzieci ze szkół. To już tradycja, że nasze miasto organizuje dla nich akcję „Zima w Markach”. W tym roku będzie prowadzona dla uczniów wszystkich mareckich szkół podstawowych w czterech placówkach edukacyjnych: SP2 (ul. Szkolna), SP3 (ul. Pomnikowa), SP4 (ul. Wspólna) oraz ZS nr 2 (ul. Wczasowa). Z akcji mogą również korzystać uczniowie SP1 (ul. Okólna), jednak z uwagi na prace remontowe w częściach: kuchennej i edukacyjnej w czasie ferii nie będzie można z tego obiektu korzystać. Dlatego uczniowie z „Jedynki” będą mieć „Zimę w Markach 2022” po sąsiedzku w „Dwójce” przy ul. Szkolnej.

Zapisy będą prowadzone w szkołach – na jeden tygodniowy turnus lub dwa turnusy (dwa tygodnie). Uczniów będzie można zgłaszać od 10 stycznia (poniedziałek) do 12 stycznia (środa).

Uwaga! Uczniowie „Jedynki” będą zapisywani u siebie w macierzystej placówce przy ul. Okólnej. W „Zimie w Markach 2022” mogą też wziąć udział dzieci z innych szkół niż mareckie – pod warunkiem, że rodzice jako miejsce rozliczenia podatku PIT wskazali nasze miasto. Wówczas opiekunowie dziecka wybierają szkołę, w której będzie mogło uczestniczyć w zimowej akcji.  

W zajęciach (godz. 6.30-17.30) mogą brać udział uczniowie z klas I-VIII.

Opieka nad dziećmi będzie prowadzona przez nauczycieli z mareckich  szkół. Placówki samodzielnie opracują program zajęć. Na pewno znajdą się w nim takie punkty jak wizyta na pływalni Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego oraz możliwość obejrzenia przedstawienia na scenie MCER. Zapewnimy też gorący posiłek. Odpłatność za udział w tygodniowych zajęciach wynosi 150 zł plus 30 zł za wyżywienie (6 zł za posiłek).  Zapraszamy!

* Organizacja "Zimy w Markach" uzależniona jest od ewentualnych nowych decyzji rządu w zakresie walki z pandemią COVID-19.

TM, CUW
5 stycznia 2022, godz. 08:44
#Miasto #Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego #Szkoła Podstawowa Nr 2 #Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920r #Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefa Roweckiego Grota" #Zespół Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry