bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Życiorys

Samorządowiec i społecznik. Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (kierunek psychologia). Ma doświadczenie zarządcze w sektorze administracji publicznej. Przed objęciem funkcji burmistrza pracował w Państwowej Inspekcji Sanitarnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

W latach 2006-2014 zasiadał w Radzie Miasta Marki. W kadencji 2010-2014 r. pracował w nadzwyczajnej komisji ds. miejskiej infrastruktury (przewodniczący), komisji budżetowo-gospodarczej (jako wiceprzewodniczący) oraz komisji zdrowia, opieki społecznej, bezpieczeństwa publicznego i ochrony środowiska.

Jest współautorem społecznej akcji Tak dla Obwodnicy Marek. Był jednym z inicjatorów wdrożenia serwisu "Marki.NaprawmyTo.pl", służącego do zgłaszania usterek w miejskiej infrastrukturze. Za uruchomienie serwisu Miasto Marki otrzymało nominację do prezydenckiej nagrody Super Samorząd 2013 w ramach ogólnopolskiej akcji Masz głos, masz wybór. W imieniu Stowarzyszenia Marki 2020 zaproponował wprowadzenie w Markach wdrożenie budżetu obywatelskiego.

Żonaty, ma dwoje dzieci. Lubi nowinki technologiczne, kocha dobre kino i dobrą książkę. Przebiegł dwa maratony, uprawia nordic walking, pływa. Jest zapalonym wędkarzem. Jego najnowszą pasją jest krótkofalarstwo.

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry