bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Działalność gospodarcza

Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą, zawiesić ją, wznowić, zakończyć lub zmienić dane? Możesz to zrobić zarówno drogą elektroniczną jak tradycyjną.

  1. Wypełnij wniosek elektronicznie lub papierowo w urzędzie
  2. Jeśli dysponujesz podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym, nie potrzebujesz nas odwiedzać. Za pośrednictwem strony www.biznes.gov.pl składasz wniosek bezpośrednio do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
  3. Jeśli nie posiadasz podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego, odwiedź nasz ratusz (Aleja Piłsudskiego 95 pokój nr 14), by złożyć i podpisać wniosek.
  4. W takim wypadku część formalności możesz wykonać u siebie. Wypełniasz wniosek na stronie biznes.gov.pl i zapisujesz nadany mu numer kodu kreskowego. Z tym kodem przychodzisz do nas. My go odtworzymy, a Ty wniosek podpiszesz.
  5. Uwaga! Formularz CEIDG-1 to zintegrowane zgłoszenie do Centralnej Ewidencji Informacji i Działalności Gospodarczej, Urzędu Statystycznego, Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu możesz oszczędzić czas i zająć się biznesem, a nie formalnościami.

Rejestracja w CEIDG jest wolna od opłat. Wszelkie informacje zachęcające do wpłat związanych z rejestracją działalności gospodarczej osoby fizycznej w Polsce to zwykłe naciąganie.

LICENCJA TAXI

Udzielenie/zmiana licencji TAXI - LINK

Załącznik do wniosku o udzielenie/zmianę licencji - oświadczenie o reputacji - LINK

Wydanie wypisu z licencji TAXI - LINK

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry