bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Ty też możesz pomóc!

Nie wiesz, jak możesz wesprzeć innych w tym trudnym czasie? Wykonaj napis "DAMY RADĘ #zostańwdomu" i umieść go na swoim oknie.

Dziś mamy 21 dzień kwarantanny. Koronawirus rozprzestrzenia się, rząd wprowadza coraz większe restrykcje. Konieczność pozostania w domach jest zasadna i zrozumiała, ale wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i często negatywnymi konsekwencjami dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Każdy z nas ma problem z pogodzeniem się z obecną sytuacją: rodziny, przedsiębiorcy z dużych i małych firm, lekarze, pielęgniarki, ratownicy itd. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej akcji wspierających przede wszystkim seniorów i osoby samotne. Kto umie szyć, szyje maseczki dla ratowników i lekarzy.

Chcielibyście też pomóc, ale nie wiecie jak? Po prostu dajcie innym swoje psychiczne wparcie, słowa otuchy „DAMY RADĘ”. Napiszcie te słowa na kartce papieru, zróbcie plakat lub stwórzcie go w dowolnej technice. Umieśćcie ten napis na swoim oknie. Niech inni, którzy go przeczytają, poczują, że wspólnie damy radę przetrwać ten trudny dla nas czas.

Zróbcie zdjęcie i prześlijcie je na fb CAF3. Niech inni wiedzą, że ich wspieramy.

CAF3
31 marca 2020, godz. 21:12
#CAF 3 #Miasto #Koronawirus

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry