bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

29. Finał WOŚP

Już w najbliższą niedzielę 31 stycznia kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

To wydarzenie każdego roku integruje mieszkańców Marek. W 2021 roku mimo obostrzeń i szeregu trudności udało nam się po raz kolejny poruszyć serca dobrych ludzi. Gramy wyjątkowo już od połowy grudnia. Skarbony stacjonarne stoją w kilkudziesięciu punktach miasta. W sieci funkcjonują eSkarbony naszych Wolontariuszy. Odbywają się aukcje na Allegro. W niedzielę w reżimie sanitarnym odbędzie się także  tradycyjna zbiórka do puszek papierowych.

Zupełnie inny, ale nie mniej ciekawy i atrakcyjny, będzie marecki Finał. Dotychczas spotykaliśmy się podczas ogromnej fiesty. Towarzyszyła nam duża scena, występy artystów, muzyka, tłumy gości i cudowne emocje. Jak tego dokonać w reżimie? Damy radę, jeśli tylko tego dnia będziecie razem z nami!

Choć nie możemy się z Wami spotkać i Was uściskać, to gorąco zapraszamy do oglądania relacji online ze Studia WOŚP Marki. Podczas transmisji na żywo będziemy podgrzewać atmosferę licytacji i podawać Wam aktualny stan zebranej kwoty w Markach. Będą występy artystów, muzyka, taniec i śpiew. Będą przepisy kulinarne. Zobaczycie też prace wolontariatu i kasy. Pomachamy Wam i będziemy się do Was uśmiechać.

Bądźcie z nami 31 stycznia od 16.00 do 20.00. Transmisja na żywo ze Studia WOŚP Marki dostępna na profilu Sztab WośP Marki na Facebooku (https://www.facebook.com/WOSPSztabMarki) oraz na www.wosp.marki.net.pl

Oglądajcie nas na żywo! To jest finał z głową!

WPZ/Sztab WOŚP Marki
28 stycznia 2021, godz. 10:31
#Miasto #Organizacje pozarządowe

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry