bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Trwają zajęcia zw Mareckiej Szkole Rodzenia

Poród naturalny a cięcie cesarskie: fakty i mity.

Na ostatnim spotkaniu zmierzyliśmy się z jednym z najtrudniejszych tematów jakim jest poród. Ciężko przygotować się do porodu w teorii, jednak warto poznać metody łagodzenia bólu porodowego i techniki oddychania oraz ćwiczenia relaksacyjne, które mogą pomóc w radzeniu sobie z bólem porodowym. Poznaliśmy też blaski i cienie cięcia cesarskiego, które nie jest tylko zabiegiem, lecz operacją chirurgiczną.

Tymczasem zapraszamy uczestników na kolejne spotkanie w najbliższy czwartek. Przed nami zajęcia praktyczne z fizjoterapeutką, która zmierzy się z dolegliwościami, z którymi kobiety ciężarne zmagają się w trakcie ciąży. Zakładamy wygodne ubranie i ćwiczymy na matach.

 

 Zajęcia są finansowane z budżetu miasta Marki w ramach kontynuacji na lata 2022-2024 programu polityki zdrowotnej pn. „Program Polityki Zdrowotnej Gminy Miasta Marki na lata 2019–2021 w przedmiocie działań edukacyjnych dla przyszłych rodziców zamieszkujących Gminę Miasto Marki”. Na realizację miasto uzyskało dofinansowanie z NFZ. Zajęcia realizuje Fundacja "Zielone Pojęcie". 

 

WPZ
25 września 2023, godz. 09:02
#Miasto #Zdrowie

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry