bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Międzykulturowy Jarmark Świąteczny

Gorąca atmosfera, warsztaty dla dzieci, stoiska z prezentami świątecznymi i wiele atrakcji dla całej rodziny!

Zapraszamy Państwa na Jarmark Świąteczny do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego. 10 grudnia możemy obiecać świąteczną atmosferę i doskonałę zabawę.

W tym roku św. Mikołaj zaprosi Was do swojego miasteczka i na przejażdżkę kolejką. W domkach wystawowych znajdziecie ciekawe prezenty, wyroby rękodzielnicze, ozdoby choinkowe i łakocie. Dzieci i rodziców zapraszamy na warsztaty, gdzie pod okiem animatorów będzie można przygotować własnoręcznie świąteczne prezenty, a także bożonarodzeniowe pierniki. Odważni będą mogli spróbować wycieczki wirtualnymi saniami świętego Mikołaja. Nasz ratusz zaprosi na aromatyczną, świąteczną herbatę.

Na scenie tradycyjnie prezentować się będą mareckie szkoły i przedszkola, w repertuarze których znajdą się kolędy, pastorałki i świąteczne przeboje. Wystapią seniorzy z grupy "Popołudniowe Trio" , nie zabraknie też kolęd i pastorałek w wykonaniu samorządowców. O 17.30 zaprosimy Państwa na koncert zespołu Gospel Joy, a po nim wspólnie ubierzemy choinkę.

W ramach Jarmarku Świątecznego będziemy też organizować zbiórkę baterii i akumulatorków. W zamian za baterie będziemy wydawać drzewka bożonarodzeniowe (świerki). Zbiórka będzie prowadzona w godz. 13:00, do wyczerpania drzewek, ale nie dłużej niż do 17:00.

Zapraszamy na jarmark w niedzielę 10 grudnia w godz. 12.00 – 18.00. Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi!

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

WPZ
6 grudnia 2023, godz. 13:30
#Miasto #Kultura #Ośrodek Pomocy Społecznej #Biblioteka Publiczna #MCER #Wodociąg Marecki #Marecki Ośrodek Kultury

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry