bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Spotkanie online na temat Młodzieżowej Rady Miasta

5 grudnia, wtorek godzina 17:00

Co roku z okazji Dnia Dziecka organizujemy młodzieżową sesję. Zapraszamy na nią uczniów z mareckich szkół, którzy opowiadają o problemach, pomysłach i działaniach młodych ludzi.

Chcemy, by Młodzieżowa Rada Miasta (MRM) nie była jednorazowym wydarzeniem, ale stałym organem, który będzie słyszalnym głosem młodych ludzi – podkreśla burmistrz Jacek Orych.

​W październiku Rada Miasta Marki zdecydowała o utworzeniu Młodzieżowej Rady Miasta Marki i przyjęła zasady jej funkcjonowania. Zanim przeprowadzone zostaną wybory chcemy przybliżyć ideę działania młodzieżowej rady wśród młodych mieszkańców naszego miasta.

Zapraszamy do uczestnictwa w otwartym spotkaniu informacyjnym online na temat funkcjonowania Młodzieżowej Rady Miasta, które odbędzie się w najbliższy wtorek, (5 grudnia), o godz. 17:00. Wszystkim zainteresowanym temat przybliży prelegent z Fundacji Civis Polonus.​

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy kliknąć w link: https://zoom.us/j/5097955931

Spotkanie przeznaczone jest dla mieszkańców miasta Marki, którzy nie ukończyli 18 lat, uczących się w szkołach niepublicznych w Markach i w szkołach poza terenem Marek.

Potrzebujemy aktywnych obywateli. Także tych, którzy jeszcze nie są pełnoletni. Niech w murach mareckiego ratusza zdobywają wiedzę i doświadczenie! – dodaje burmistrz Jacek Orych.

Zadanie pn. „Powołanie Młodzieżowej Rady Miasta” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

TS
4 grudnia 2023, godz. 08:57
#Miasto #Poradnik mieszkańca

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry