bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Tymczasowe zamknięcie krótkiego odcinka Wspólnej

Przepraszamy za utrudnienia. Wynikają one z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa pieszych

Przy ul. Wspólnej toczą się prace związane z budową chodnika – na odcinku od ul. Srebrnej do ul. Brzozowej. Jest to inwestycja z Mareckiego Budżetu Obywatelskiego, na którą w ubiegłym roku głosowali nasi mieszkańcy. Prace zbliżają się do newralgicznego i najwęższego punktu – od ul. Zabawnej do ul. Brzozowej. By zapewnić bezpieczeństwo pieszych (m.in. uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w MCER oraz uczestników zajęć na Marcovii), ten odcinek zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego od 16 grudnia – na okres tygodnia. W tej lokalizacji piesi będą mogli przejść bezpiecznie północną częścią ul. Wspólnej – zostanie dla nich wyznaczona trasa.

Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym. Objazd dla pojazdów będzie prowadzić ulicami: Brzozową, Stawową, Saturna, Marsa, Jowisza (lub odwrotnie). Alternatywnie można też skorzystać z ulic: Dużej i Zabawnej (lub odwrotnie).Wyjazd z ulicy Partyzantów będzie prowadzić ulicą Stefana Starzyńskiego. Z ulicy Zabawnej będzie można skręcić w lewo w ul. Wspólną oraz wjechać na teren Marcovii.

Remont kolejnego odcinka chodnika na Wspólnej – od Brzozowej do Alei Piłsudskiego – jest wpisany do projektu budżetu na 2024 r.

TM
15 grudnia 2023, godz. 09:28
#Miasto #Inwestycje #Budżet obywatelski

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry