bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Skatepark na Strudze - gotowy

Inwestycję dofinansowały władze samorządowe Mazowsza

Skate or die – takie hasło pojawiło się na filarze wiaduktu obwodnicy Marek wraz z sylwetką młodego człowieka trzymającego w górze deskorolkę. Z takiej alternatywy wybieramy oczywiście „skate”. Mamy ku temu znakomity pretekst. W piątej zakończyliśmy odbioru skateparku, który powstał na tyłach szkoły przy ul. Wczasowej.

To miejsce dedykujemy tym, którzy lubią nieoczywistą jazdę na deskorolce, rolkach czy rowerze BMX lub MTB. W skład skateparku wchodzą dwie rampy, spine, a obok niego mała fala. W tym miejscu składam gorące podziękowania dla władz samorządowych naszego województwa, które dofinansowały sportową inwestycję na Strudze w ramach programu Mazowsze dla sportu – podkreśla burmistrz Jacek Orych.

Skate park był realizowany w formule „zaprojektuj i zbuduj”. Roboty wykonał zwycięzca przetargu - firma Przemysław Kępiński Roll4all, która wygrała rywalizację z dwoma innymi oferentami. Koszt inwestycji wyniósł około 300 tys. zł.

Pamiętajcie, że bezpieczeństwo to podstawa. Pamiętajcie o podstawowej zasadzie. Z tego typu obiektu korzystajmy w kasku i w ochraniaczach. I jeszcze jedno – mierzcie siły na zamiary, czyli nie przeceniajcie własnych możliwości i bądźcie ostrożni – mówi Jacek Orych.

Zadanie pn. Modernizacja skateparku przy ul. Wczasowej 5 w m. Marki współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

-------------

Więcej o inwestycjach, które zostały zrealizowane i odebrane, przeczytasz na stronie internetowej

inwestycje.marki.pl

 

TM
18 grudnia 2023, godz. 15:56
#Miasto #Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje #Zespół Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry