bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Konkurs Kobieta z Marką edycja 2024

Został tylko tydzień na zgłaszanie kandydatek

Do 12 lutego czekamy na zgłoszenia m.in. od mieszkańców i organizacji pozarządowych. To już 9. edycja konkursu "Kobieta z Marką". Na zgłoszenia czekamy do 15:00 do poniedziałku 12 lutego 2024 r. Kandydatki mogą być zgłoszone przez grupę minimum pięciu mieszkańców, organizację pozarządową lub gminną jednostkę organizacyjną. Tegoroczny konkurs odbędzie się w pięciu kategoriach - samorząd terytorialny, przedsiębiorczość, działalność społeczna, kultura oraz sport i zdrowie. Nowością w tegorocznej edycji będzie dodatkowe wyróżnienie „Nagroda Mieszkańców”. Spośród nominowanych Pań w aplikacji mMieszkaniec markowianie będą mogli wybrać kobietę, która ich zdaniem zasłużyła na nagrodę za swoją działalność. Konsultacje z mieszkańcami odbędą się w terminie od 19 do 27 lutego 2024 r.

Kogo szukamy? Aktywnych, przedsiębiorczych i wyjątkowych kobiet, które przyczyniają się do rozwoju Marek i naszej lokalnej społeczności.

Wręczenie nagród odbędzie się 10 marca 2024 roku w Markach podczas Konwentu Kobiet SZMINKA 2024, organizowanego przez Fundację Marecki Klub Kobiet z Pasją. 

Miejsce i godzina zostaną podane wyłonionym nominowanym

Czekamy na Wasze kandydatki. Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami, aby nie było za późno!

W załącznikach znajdziecie zarządzenie Burmistrza, regulamin konkursu oraz dokumenty niezbędne do zgłoszenia kandydatki do tytułu.

WPZ
5 lutego 2024, godz. 08:09
#Miasto #Kultura #Organizacje pozarządowe

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry