bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Wieści z biblioteki

Nowy rekord, nowe wyzwanie, ciekawe spotkanie...

  1. Informacje o tym, że Polacy przestali czytać książki, okazały się nieprawdziwe. Taki wniosek płynie z Marek! W ubiegłym roku czytelnicy biblioteki publicznej pobili rekord wypożyczeń. Do naszych mieszkańców trafiło 105 tys. książek (w 2022 r. – 97 tys.).
  2. Biblioteka zaprosiła na spotkanie autorskie niezwykłego gościa. Do MCER przyjedzie Adam Bielecki, himalaista i autor. Spotkanie odbędzie się 20 lutego o godz. 18.00. Zapraszamy po bezpłatne wejściówki, które są do odebrania we wszystkich placówkach bibliotecznych oraz kasach MCER.
  3. Lubisz audiobooki? Słuchasz ich bezpłatnie dzięki kodom Legimi z mareckiej biblioteki? Uwaga! Zmieni się sposób ich dystrybucji. Od lutego 2024 r. kody Legimi będą wydawane w pierwszej kolejności mieszkańcom Marek, którzy posiadają Marecką Kartę Mieszkańca.
  4. Do placówki przy Lisa-Kuli 3a powraca kącik bookcrossingowy. To forma popularyzowania czytelnictwa poprzez nieodpłatne przekazywanie książek metodą „podaj dalej”. Kącik znajduje się przy wejściu do części dla dorosłych czytelników. Zachęcamy do udziału w tej akcji!
  5. Przed czytelnikami mareckiej biblioteki nowe wyzwanie czytelnicze pod hasłem „Kocham czytać”. Polega ono na zebraniu przez rok 48 pieczątek – każda za przeczytaną książkę. Dla tych, którzy ukończą wyzwanie, przewidziane są nagrody. Więcej informacji na stronie biblioteka.marki.pl

Materiał pochodzi z najnowszego biuletynu Marki.pl

TM
9 lutego 2024, godz. 08:41
#Miasto #Biblioteka Publiczna

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry